Keep on Blogging
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
SkinLikeSand
SkinLikeSand
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Θεμάτων
Βραβείο Θεμάτων ( 50 νέα θέματα )
Βραβείο Ψηφοφορίας
Βραβείο Ψηφοφορίας ( άνοιξε μια νέα ψηφοφορία )
Βραβείο Παιχνιδιών
Βραβείο Παιχνιδιών ( άνοιξε ενα νέο θέμα - παιχνίδι )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 6231
Φύλλο : Άντρας
Εγγραφή : 03/04/2009

Keywords από μηχανές αναζήτησης (Google Analytics) που οδηγούν σε blogs. Empty Keywords από μηχανές αναζήτησης (Google Analytics) που οδηγούν σε blogs.

18/10/2009, 23:11
Πως γίνεται να δω το πως κάποιος που κάνει search στο google με κάποιο keyword οδηγείται στο blog μου, και το keyword που έδωσε; Έχω δει κάποιους bloggers να βάζουν αναρτήσεις με αυτά τα keywords με τα οποία άλλοι βρίσκουν το blog τους και μπαίνουν σε αυτό (μερικά είναι τόσο γελοία/τραγικά που λύνομαι στα γέλια, γι' αυτό θέλω να το δω). Το έχω ψάξει αρκετά χωρίς αποτέλεσμα...
SkinLikeSand
SkinLikeSand
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Θεμάτων
Βραβείο Θεμάτων ( 50 νέα θέματα )
Βραβείο Ψηφοφορίας
Βραβείο Ψηφοφορίας ( άνοιξε μια νέα ψηφοφορία )
Βραβείο Παιχνιδιών
Βραβείο Παιχνιδιών ( άνοιξε ενα νέο θέμα - παιχνίδι )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 6231
Φύλλο : Άντρας
Εγγραφή : 03/04/2009

Keywords από μηχανές αναζήτησης (Google Analytics) που οδηγούν σε blogs. Empty Απ: Keywords από μηχανές αναζήτησης (Google Analytics) που οδηγούν σε blogs.

18/10/2009, 23:32
Για να σας διευκολύνω, σε ένα blog όπου διάβαζα μια ανάρτηση για τα keywords με τα οποία το βρήκαν (πώπω τι ελεεινά τα περισσότερα, πολυ γέλιο Keywords από μηχανές αναζήτησης (Google Analytics) που οδηγούν σε blogs. 178738 Keywords από μηχανές αναζήτησης (Google Analytics) που οδηγούν σε blogs. 178738 Keywords από μηχανές αναζήτησης (Google Analytics) που οδηγούν σε blogs. 178738 ) η συγγραφέας έλεγε ότι χρησιμοποιεί ένα πρόγραμμα συλλογής στατιστικών δεδομένων. Οπότε ψάχνω αυτό το πρόγραμμα.
kitsosmitsos
kitsosmitsos
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Ψηφοφορίας
Βραβείο Ψηφοφορίας ( άνοιξε μια νέα ψηφοφορία )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 9671
Φύλλο : Άντρας
Εγγραφή : 17/03/2009
http://kitsosmitsos.blogspot.com

Keywords από μηχανές αναζήτησης (Google Analytics) που οδηγούν σε blogs. Empty Απ: Keywords από μηχανές αναζήτησης (Google Analytics) που οδηγούν σε blogs.

19/10/2009, 00:15
irthe_h_pitsa έγραψε:Για να σας διευκολύνω, σε ένα blog όπου διάβαζα μια ανάρτηση για τα keywords με τα οποία το βρήκαν (πώπω τι ελεεινά τα περισσότερα, πολυ γέλιο Keywords από μηχανές αναζήτησης (Google Analytics) που οδηγούν σε blogs. 178738 Keywords από μηχανές αναζήτησης (Google Analytics) που οδηγούν σε blogs. 178738 Keywords από μηχανές αναζήτησης (Google Analytics) που οδηγούν σε blogs. 178738 ) η συγγραφέας έλεγε ότι χρησιμοποιεί ένα πρόγραμμα συλλογής στατιστικών δεδομένων. Οπότε ψάχνω αυτό το πρόγραμμα.

Το Google Analytics έχει keywords κτλ

Επίσης, αν δεις κάτω αριστέρα στο δικό μου που έχω έναν τέτοιο μετρητή επίσης έχει keywords
AtZoN
AtZoN
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 1001-5000 σχόλια )
Βραβείο Θεμάτων
Βραβείο Θεμάτων ( 50 νέα θέματα )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 3067
Φύλλο : Άντρας
Εγγραφή : 17/03/2009

Keywords από μηχανές αναζήτησης (Google Analytics) που οδηγούν σε blogs. Empty Απ: Keywords από μηχανές αναζήτησης (Google Analytics) που οδηγούν σε blogs.

19/10/2009, 00:32
Nαι, απο το google analytics ή όποιο άλλο πρόγραμμα καταγραφής στατιστικών εχεις.

( Εμένα να δεις με τι λέξεις με βρίσκουν ... Keywords από μηχανές αναζήτησης (Google Analytics) που οδηγούν σε blogs. 277108 )
Eltha
Eltha
Moderator
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Θεμάτων
Βραβείο Θεμάτων ( 100 νέα θέματα )
Βραβείο Ψηφοφορίας
Βραβείο Ψηφοφορίας ( άνοιξε μια νέα ψηφοφορία )
Βραβείο Παιχνιδιών
Βραβείο Παιχνιδιών ( άνοιξε ενα νέο θέμα - παιχνίδι )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 24383
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 16/03/2009

Keywords από μηχανές αναζήτησης (Google Analytics) που οδηγούν σε blogs. Empty Απ: Keywords από μηχανές αναζήτησης (Google Analytics) που οδηγούν σε blogs.

19/10/2009, 01:28
Οδηγός εγκατάστασης του Google Analytics
Keywords από μηχανές αναζήτησης (Google Analytics) που οδηγούν σε blogs. 15980 Keywords από μηχανές αναζήτησης (Google Analytics) που οδηγούν σε blogs. 15980

Αξιοπιστος μετρητής που λαμβάνει αναλυτικά στοιχεία για την επισκεψιμότητα της ιστοσελίδας , χρειάζεται να εχουμε Google λογαριασμο


Έχει επεξεργασθεί από τον/την skouliki στις 10/8/2010, 11:44, 1 φορά
αναρχοβλαχος
αναρχοβλαχος
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 1001-5000 σχόλια )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 1838
Φύλλο : Άντρας
Ασχολίες : NaSa space program
Εγγραφή : 21/05/2009
http://anarchovlaxos.blogspot.com/

Keywords από μηχανές αναζήτησης (Google Analytics) που οδηγούν σε blogs. Empty Απ: Keywords από μηχανές αναζήτησης (Google Analytics) που οδηγούν σε blogs.

19/10/2009, 15:48
παιδια εγω διαβασα καπου οτι οι μηχανες λεει,παιρνουν δεδομενα πρωτα απο τον τιτλο του ιστολογιου και μετα απο τις αναρτησεις
και αυτο λεει ειναι καλυτερα να ειναι αναποδα,και εβαλα εναν κωδικα html που το αλλαζει αυτο..τωρα..τι εγινε ο θεος και η ψυχη του... Smile
Eltha
Eltha
Moderator
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Θεμάτων
Βραβείο Θεμάτων ( 100 νέα θέματα )
Βραβείο Ψηφοφορίας
Βραβείο Ψηφοφορίας ( άνοιξε μια νέα ψηφοφορία )
Βραβείο Παιχνιδιών
Βραβείο Παιχνιδιών ( άνοιξε ενα νέο θέμα - παιχνίδι )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 24383
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 16/03/2009

Keywords από μηχανές αναζήτησης (Google Analytics) που οδηγούν σε blogs. Empty Απ: Keywords από μηχανές αναζήτησης (Google Analytics) που οδηγούν σε blogs.

19/10/2009, 16:51
αλλο τα Mega tags αλλο τα keywords
για το πρωτο αναλυτικα εχω αναφερθει εδω Προώθηση-αύξηση επισκεψιμότητας
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης